VÝJEZD DO IZRAELE

Navštivte s námi místo, které je spojeno s mezníky naší historie.


Izrael je zemí, jež mezi ostatními vyniká svou atmosférou. Poslední týden v říjnu 2018 máte i vy možnost tuto atmosféru pocítit při výjezdu do Izraele, který pořádá SC Bethany. S odborným výkladem, s duchovním ztišením a příjemnou společností navštívíte důležitá místa zmíněná v Bibli.

Program bude velmi bohatý. Během sedmi dní budete cestovat po biblických a historických místech prastarých kultur a civilizací. Navštívíte z biblických míst např. Jaffa, Caesarea Přímořská, Haifa, Tiberias, Arbel, Galilejské jezero, Bét Šeán, Jericho, Betlém, Jeruzalém, Olivovou horu, Masadu, Kumrád, Mrtvé moře…


Závazná přihláška
Zbývá posledních několik míst na výjezd do Izraele. Přihlásit se o ně můžete níže.

Jakákoli změna bude sdělena na této stránce a prostřednictvím sborových oznámení.

Podrobnosti

Datum: 24. října z Letiště Václava Havla v Praze do 1. listopadu 2018 na totéž místo

Cena: cca 20 490 Kč plus další náklady na poplatky; Cena zahrnuje leteckou přepravu Praha – Tel Aviv – Praha, autobus v Izraeli, 8x ubytování, 7x snídaně, 8x večeře, letecké poplatky a taxy, cestovní pojištění, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku; cena nezahrnuje vstupy v ceně 110 USD, příplatek za 1/1 pokoj 3490 Kč, nepovinné pojištění proti stornu (490 Kč / 440 Kč do 18 let, uhradit se zálohou)

Platba za výjezd je rozdělena do několika splátek. První z nich ve výši 8000 Kč je potřeba uhradit do konce měsíce května.

Ubytování2x Tiberias, 5x Betlém ve dvou až třílůžkových pokojích s TV a sociálním zařízením

Pokyny: Vážným zájemcům zašleme smlouvu o zájezdu s číslem účtu, k zařazení do zájezdu je třeba uhradit 1. zálohu v minimální výši 8000 Kč / os., zaslat vyplněnou a podepsanou smlouvu na naši adresu, případně e-mailem, po připsání 1. platby na náš účet potvrdíme kopii smlouvy zpět, 2. zálohu v minimální výši 8000 Kč uhraďte do 7. září 2018. Splatnost doplatku bude upřesněna ve finálních pokynech. Minimální platnost cestovního dokladu musí být 6 měsíců po návratu.

Cestovní kancelář: AVETOUR

Více informací získáte při návštěvě našeho sborového společenství každou sobotu od 10.00.