VÝJEZD DO IZRAELE

Navštivte s námi místo, které je spojeno s mezníky naší historie.


Izrael je zemí, jež mezi ostatními vyniká svou atmosférou. Poslední týden v říjnu 2018 máte i vy možnost tuto atmosféru pocítit při výjezdu do Izraele, který pořádá SC Bethany. S odborným výkladem, s duchovním ztišením a příjemnou společností navštívíte důležitá místa zmíněná v Bibli.

Program bude velmi bohatý. Během sedmi dní budete cestovat po biblických a historických místech prastarých kultur a civilizací. Navštívíte z biblických míst např. Jaffa, Caesarea Přímořská, Haifa, Tiberias, Arbel, Galilejské jezero, Bét Šeán, Jericho, Betlém, Jeruzalém, Olivovou horu, Masadu, Kumrád, Mrtvé moře…


Závazná přihláška
Přihlašování k výjezdu již bylo ukončeno.

Podrobnosti

Datum: 24. října z Letiště Václava Havla v Praze do 1. listopadu 2018 na totéž místo

Cena: cca 20 490 Kč plus další náklady na poplatky; Cena zahrnuje leteckou přepravu Praha – Tel Aviv – Praha, autobus v Izraeli, 8x ubytování, 7x snídaně, 8x večeře, letecké poplatky a taxy, cestovní pojištění, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku; cena nezahrnuje vstupy v ceně 110 USD, příplatek za 1/1 pokoj 3490 Kč, nepovinné pojištění proti stornu (490 Kč / 440 Kč do 18 let, uhradit se zálohou)

Platba za výjezd je rozdělena do několika splátek. První z nich ve výši 8000 Kč je potřeba uhradit do konce měsíce května.

Ubytování2x Tiberias, 5x Betlém ve dvou až třílůžkových pokojích s TV a sociálním zařízením

Pokyny: Vážným zájemcům zašleme smlouvu o zájezdu s číslem účtu, k zařazení do zájezdu je třeba uhradit 1. zálohu v minimální výši 8000 Kč / os., zaslat vyplněnou a podepsanou smlouvu na naši adresu, případně e-mailem, po připsání 1. platby na náš účet potvrdíme kopii smlouvy zpět, 2. zálohu v minimální výši 8000 Kč uhraďte do 7. září 2018. Splatnost doplatku bude upřesněna ve finálních pokynech. Minimální platnost cestovního dokladu musí být 6 měsíců po návratu.

Cestovní kancelář: AVETOUR

Více informací získáte při návštěvě našeho sborového společenství každou sobotu od 10.00.