Láska pomáhá na Brumlovce


Dobrého rodiče nenahradíte, ale můžete udělat to, co už vlastní rodiče nemohou… Zapojte se do splnění přání dětí, které ztratily jednoho rodiče vážnou nemocí, nehodou, úrazem. Nebo ani žádného dobrého rodiče nemají. Pod vánočním stromem na náměstí Brumlovka najdete konkrétní jména a přání dětí. Máme pro vás i jména lidí staršího věku, kteří postrádají své děti. I těm můžete udělat velkou radost. Přidejte se a pomozte nám vyplnit všechna tajná přání pod značkou Láska pomáhá na Brumlovce!


1. Jak se mohu zapojit?

Akce probíhá na náměstí Brumlovka dne 27. 11. mezi 11.—19. hodinou. Zde si přání můžete vyzvednout. Splněná přání pak prosíme přineste zabalená a označená kódem a jménem obdarovaného tak, jak si ho odnesete od stromečku, do Společenského centra Bethany.


2. Koupil jsem dárek, co dál?

Jakmile ono přání pořídíte, je potřeba dárek dopravit k nám a my ho předáme dále. Nezapomeňte k dárku připojit i kartičku se jménem adresáta, abychom ho doručili na správné místo!

Balíčky můžete nosit

2.—4. 12. vždy  mezi 8.—10. hodinou a
9.—11. 12. vždy mezi 8.—10. hodinou

na adresu Společenského centra Bethany, Za Brumlovkou 1519/4, 140 00 Praha 4.  • Děti, jejichž přání si velmi přejeme s Vaší pomocí naplnit, jsou součástí Dětského klubu Stromeček v Novém Jičíně. Není to běžný zájmový klub – setkávají se zde děti, kterým zemřela maminka, tatínek či sourozenec z důvodu vážné nemoci nebo úrazu. V této velmi složité situaci děti zjišťují, že nejsou s podobným osudem samy. Pravidelně se setkávají, povídají si s psychoterapeutem, znovu se vrací do her a společným tvořením se hojí. Potěšme tyto děti, pomůžeme tím i jejich pozůstalým rodičům v době Vánoc. Více informací naleznete na www.zivotastrom.cz.


Na přání se může podílet vaše celé rodina, váš pracovní tým nebo skupina přátel, to je na vás. Pomozte nám vykouzlit úsměv na tvářích děti a seniorů!

Za vaši pomoc předem velice děkujeme.